flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

UA-2021-09-07-008065-c Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання

07 вересня 2021, 15:54

UA-2021-09-07-008065-c Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання

Предмет закупівлі

 

Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання

Очікувана вартість

 

300 000,00 грн з ПДВ

Обґрунтування очікуваної  вартості/

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

 

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в межах видатків, передбачених Кошторисом на 2021 рік Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві за бюджетною програмою КПКВК 0501020 «Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя» по КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 лютого 2020 року № 275.

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичних обсягів потреби місцевих загальних судів міста Києва в послугах з ремонту і технічного обслуговування відеообладнання у 2020 році та ринкових цін на даний вид послуг на момент оголошення закупівлі.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик товарів/послуг

 

Тип обладнання: Відеореєстратори-28: hikvision, dahua, tecsar; Відеокамери-362: hikvision, dahua, tecsar.

Перелік послуг з технічного обслуговування обладнання: Чистка від пилу комутаційних (серверних) шаф та стійок; Перевірка/налаштування відеозображення; Перевірка стану екранів відеомоніторів та чистка їх від пилу; Перевірка/налаштування режимів якості відтворення відеоінформації на відеомоніторах; Перевірка якості запису та відтворення відеоінформації; Перевірка функціонування пристроїв керування камерами; Заповнення регламентних документів; Перевірка сумісності встановленого програмного забезпечення; Встановлення нових версій програмного забезпечення (за їх наявності); Перевірка цілісності кабельних мереж та кінцевих з’єднань; Зовнішній та внутрішній огляд мережевих відео реєстраторів, серверів, робочих станцій, контролерів, комутаторів; Перевірка цілісності архіву серверів та його глибини; Перегляд системних журналів; Перевірка зв’язку з мережевим обладнанням; Перевірка акумуляторів резервного живлення; Перевірка екранування  рентгено-телевізійних інтроскопів (далі – РТІ); Перевірка та налаштування параметрів живлення; Загальна перевірка стану та очищення всіх панелей; Перевірка надійності кріплення роз'ємів.

Періодичність здійснення послуг з технічного обслуговування – не рідше одного разу на місяць або за заявкою замовника впродовж всього періоду надання послуг за договором про закупівлю.

Періодичність послуг з ремонту систем(и) та/або Обладнання – за необхідністю згідно з заявкою замовника впродовж всього періоду надання послуг за договором про закупівлю.

Учасник гарантує, що надані ним послуги відповідатимуть вимогам охорони праці, екологічній та пожежній безпеці, про що надається довідка та Cертифікат ДСТУ ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги на настанови щодо застосування», виданий органом сертифікації, акредитованим НААУ (Національне агенство з акредитиції України)*, та документ, який підтверджує відповідність системи менеджменту інформаційної безпеки Учасника вимогам ДСТУ ISO/ISE 27001:2015, виданий органом сертифікації чи інший аналогічний сертифікат (чинний до кінця 2021 року), отриманий учасником на підставі діючого на даний час нормативного документу, виданий органом сертифікації разом із звітом аудиту до нього.*

Учасники надають Сертифікат ДСТУ EN ISO 9001:2018  (EN ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги»), виданий органом сертифікації, акредитованим НААУ чи інший аналогічний сертифікат (чинний до кінця 2021 року), виданий органом сертифікації, акредитованим НААУ*. Замовник вчиняє всі можливі дії щодо боротьби з корупційними проявами, в зв’язку з чим Учасники повинні надати у складі тендерної пропозиції Сертифікат системи менеджменту щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування» (міжнародний стандарт ISO 37001:2016) чи інший аналогічний сертифікат щодо предмету даної закупівлі (чинний до кінця 2021 року), отриманий учасником на підставі діючого на даний час нормативного документу, виданий органом сертифікації.

Учасники надають Сертифікат ISO 45001:2018 «Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування» чи інший аналогічний сертифікат (чинний до кінця 2021 року), виданий органом сертифікації, акредитованим НААУ*

Документи, що не передбачені законодавством країн учасників-нерезидентів, законодавством для учасників юридичних або учасників фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції, з наданням відповідних пояснень.

Учасники – резиденти для виконання вимог щодо подання документів, передбачених тендерною документацією, подають у складі тендерної пропозиції документи, що відповідають чинному законодавству України. Пропозиція, що не відповідає вимогам зазначеним у Додатку 2  тендерної документації, буде відхилена як така, що не відповідає умовам тендерної документації.Учасник повинен письмово погодитися про надання послуг відповідно до технічних вимог Замовника.

Документи, подані учасниками у складі пропозиції повинні бути чинними на момент подання пропозицій, якщо інше не зазначено серед вимог тендерної документації, сертифікати дотримання   стандартів повинні містити печатку органу сертифікації, а також, у разі наявності вимоги щодо акредитації органу сертифікації – відповідний національний знак акредитації.

*Учасник може залучати інших суб’єктів господарювання – співвиконавців у частині надання вищезазначених сертифікатів, виданих органом сертифікації, акредитованим НААУ.