Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
21 березня 2016 року у Києві стартує Третій етап професійного навчання судових адміністраторів у рамках Проекту, що спільно реалізується Державною судовою адміністрацією України в партнерстві з Національною школою суддів України за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» за участі Університету штату Мічиган (США).
Упродовж Програми 40 учасників, які були відібрані на конкурсній основі з числа керівників апаратів судів, їх заступників та працівників ДСА з усієї України, прослухають 60-ти годинний курс навчання сертифікованої професійної програми для судових адміністраторів участі Університету штату Мічиган (США).
Серед пріоритетних навчальних тем визначені наступні:
До міжнародної команди викладачів проекту увійшли: Директор Програми з питань судового адміністрування Університету штату Мічиган доктор Морін Коннер, викладачі вищеназваного університету Тімоті Діббл та Джен Бауч , а також викладачі Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Національної школи суддів, фахівці Державної судової адміністрації, випускники першого етапу Програми, експерти Проекту USAID «Справедливе правосуддя» та представники громадських організацій.
До складу міжнародної команди викладачів вже втретє увійшла заступник начальника Територіального управління ДСА України в місті Києві Наталія Чумак.
З 22 по 26 лютого 2016 року в м. Києві відбувся семінар з поглибленого професійного розвитку команди викладачів "Викладацька досконалість у судовому адмініструванні".
Керівник Проекту USAID "Справедливе правосуддя" Девід Вон відзначив, що проведення третього навчального курсу із судового адміністрування стало можливим завдяки спільним зусиллям усіх партнерів, а також бажанню викладачів поглиблювати свої знання та прагнути професійного розвитку.
Головним завданням, що ставлять перед собою українські й американські викладачі, є поглиблення професійного розвитку та перегляд й оновлення матеріалів третьої інноваційної навчальної Програми із судового адміністрування з урахуванням потреб українського судочинства та з урахуванням останніх законодавчих змін.
Серед слухачів Третього етапу інноваційної навчальної Програми із судового адміністрування є також керівники апаратів столичних судів, тож незабаром на них чекає насичений двотижневий курс професійного зростання.
Довідка: у квітні 2013 року та в березні 2015 року 80 учасників, відібраних на конкурсній основі, взяли участь у 2-тижневому навчанні за такими курсами: лідерство; цілі та обов’язки судів; стратегічне планування; управління проходженням справ; управління інформаційними технологіями;фінанси, основні компоненти судів; управління кадрами; освіта, практичне навчання й розвиток; зв’язки судів з громадськістю.
Команда викладачів із США та України розробила програму навчання з урахуванням ключових компетенцій і методології навчання.
По завершенню курсу його учасники підготували фінальні роботи, що були відповідно оцінені, а в червні 2013 року та в червні 2015 року випускники отримали сертифікати від Національної школи суддів України й Університету Штату Мічиган.