Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

УВАГА! АНОНС РЕГІОНАЛЬНОГО ФОРУМУ «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього»

16 травня 2017, 11:34

 

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві запрошує представників столичних  медіа  та громадськості взяти  участь у Регіональному форумі  «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

Захід буде проведено 22 травня 2017 року  у режимі  відеоконференцзв’язку з першим  загальнонаціональним Форумом «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього», який буде транслюватися  у приміщенні конференц-зали Апеляційного суду міста Києва(13 поверх) з 9.30 до 17.00 з місця свого безпосереднього проведення (готель «Русь» у місті Києві). Під час перегляду відеотрансляції форуму буде забезпечений зворотній зв'язок з його учасниками через можливість  ведення дискусії через спеціальний чат.

Територіальне  управління  державної судової адміністрації  України в місті Києві у співпраці з Апеляційним судом міста Києва є організатором проведення Регіонального форуму для представників судів та ЗМІ столичного регіону.   

До  участі у регіональному заході запрошуються представники центральних та  місцевих столичних ЗМІ.

Зважаючи на викладене, просимо забезпечити участь ваших представників у Регіональному форумі «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього», що відбудеться  22 травня 2017 року.

Місце проведення: Апеляційний суд міста Києва (Солом’янська площа, 2а), конференц-зала на 13 поверсі.

           Початок реєстрації учасників з 9.00, початок трансляції Форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього»  у режимі відеоконференцзв’язку - з 9.30.

Роздаткові матеріали для учасників Регіонального форуму в електронному вигляді  будуть надіслані пізніше. Під час форуму також буде проведено анкетування.

Координатор проведення заходу від ТУ ДСА України в місті Києві – заступник начальника управління Чумак Наталія Анатоліївна (контактний телефон: (044) 285-18-72

 

 Форум організовано за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, Громадського об’єднання «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України.

Мета заходу – запровадити щорічний загальнонаціональний форум для обговорення нагальних проблем взаємодії судів та ЗМІ, спільно виробити, схвалити та впровадити правила співпраці, що ґрунтується на взаємній підтримці незалежності судової влади та праві на свободу вираження, а також створити постійно діючий Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації.

У рамках трьох сесій планується обговорити проблемні питання взаємодії журналістів та судів, особливості доступу до судової інформації, ознайомитись із вітчизняним та зарубіжним досвідом налагодження комунікації між судами та ЗМІ, а також поділитись думками щодо етичних стандартів співпраці.

Програма форуму.

Початок роботи о 9:00.

Акредитація представників засобів масової інформації проводиться до 15:00 19 травня 2017 року за телефоном: /044/ 481-06-36.

 

Управління інформації
та забезпечення комунікаційної діяльності

Вищої ради правосуддя